לימודים בחו"ל


לימודים בחו"ל הינה חוויה המשלבת גם לימודים וגם מגורים בארץ אחרת למי שאוהב ורוצה זאת. איך מאתרים את מוסד הלימודים המתאים, כיצד פונים אליו, איך מקבלים מידע על מגורים ומחיה במדינה ובאזור הקמפוס?
לצורך כך הוקמו בארץ מספר מרכזי מידע וסיוע לסטודנטים המעוניינים ללמוד בחו"ל. מרכזים אלה יעשו עבורכם את כל העבודה בדרך להרשמה ולנחיתה רכה בקמפוס. למעוניינים ללמוד רפואה ישנה מכינה ללימודי רפואה בחו"ל שהינה ייחודית ומטרתה להכין את הסטודנט לקראת שנות הלימודים באוניברסיטה בחו"ל.

  מסלולי לימודים -

מכינה ללימודי רפואה בחו"ל
לימודים בחו"ל
לימודים אקדמיים בהונגריה
האוניברסיטה הפתוחה


יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש
היסטוריה של הביטוח הלאומי
לימודי מנהל עסקים
לימודי משפטים
הכנה למבחן פסיכומטרי
לימודים
רכבת ישראל

  לימודים    |    הוסף למועדפים    |    כתוב לנו    |    פרסום באתר  בניית אתרים PGN.co.il
 כל הזכויות שמורות: ינשוף לימודים / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.ylimudim.co.il   All rights reserved 

ינשוף לימודים הוא אתר לימודים המאפשר לגולשים קבלת מידע לימודים בתחומים שונים בתחום השכלה גבוהה: תואר ראשון, תואר שני, מנהל עסקים, לימודי משפטים, מדעי ההתנהגות, לימודי הנדסה, הנדסאים, חינוך, הוראה, תקשורת, מדעי המחשב, מדעי הרוח, מדעי החברה ועוד. כמו כן מפנה האתר לתחומי לימודים נוספים כגון לימודי תעודה, קורסים, השתלמויות, חוגים, סדנאות, לימודי מחשבים, לימודי עיצוב, אדריכלות, רפואה משלימה, לימודי שוק ההון, ועוד. ינשוף לימודים מפנה גם למידע על קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות, מכינות קדם אקדמיות.